Minnesota

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Minnesota parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Minesotoje

Minesota pasienio link į šiaurę su Kanada, į pietus su Ajova, į rytus su Winsconsin, į vakarus su Šiaurės Dakota ir Pietų Dakota

Minesota yra 32-oji federacinė Jungtinių Amerikos Valstijų valstybė, kurioje gyvena 4 919 479 gyventojų. Sostinė yra Šv. Paulius, tačiau labiausiai tankus miestas yra Mineapolis; Kiti svarbūs centrai yra Dulutas, Ročesteris ir Bloomingtonas.

Minesota yra žinoma dėl savo ežerų, jos šaltas klimatas ir "Midwestern Minnesota Nice".

Žinoma, kaip dešimties tūkstančių ežerų žemė, Minesota yra šalies populiariausia valstybė, ir ji dažnai minima kaip viena iš sveikiausių Amerikos valstijų, todėl labai malonus vieta, kur ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo Minesotoje.

Bet klausimas yra apie Minesotos nekilnojamojo turto rinką, kad 2018 m. Yra energingas.

Jei norite nusipirkti Minesotoje parduodamą turtą, turite žinoti, kad uždaryti pardavimai sumažėjo 6% nuo praėjusių metų, o pardavimai sumažėjo 4%.

Palyginti su praėjusiais metais, kainų pagerėjimas. Minesotos namai taip pat toliau vertino vertę, tačiau šiek tiek mažesnės nei šalies vidurkis. Vidutinė turto pardavimo kaina Minesotoje per praėjusius metus padidėjo 8,2%, o tikėtina, kad per ateinančius metus vertė padidės 4,9%.

Veiksniai, turintys įtakos Minesotos nekilnojamojo turto rinkai 2018 m., Yra skirtingi.

Inventorius išlieka didžiausias Minesotos nekilnojamojo turto rinkos veiksnys. Nuo 2016 m. Gruodžio mėn. Iki 2017 m. Gruodžio mėn. Atsargos sumažėjo 27,5%, todėl Minesotės nekilnojamojo turto rinkoje nuo 2004 m. Mažiausias.

Tai yra tikrai tinkama rinka pardavėjui, turintiems nekilnojamojo turto pardavimo Minesotoje. Pasiūlymas išlieka žemas, nes paklausa išlieka aukšta, o tai padeda didinti būsto kainas.

Tai reiškia, kad svarbu ne tik būsto pasiūlymą 2018 m. Stebėti, bet ir kainų intervalus.

Ekspertai prognozuoja, kad iki metų pabaigos kursai pasieks 5%, o tai turės įtakos tai, ką pirkėjai gali sau leisti. Dėl to gali sumažėti vidutinė pardavimo kaina, tačiau ekspertai nesijaudinti, nes jie vis dar yra mažesni nei 8% pastarojo meto nuosmukio hipotekos normos.

Geriausios gyvenamosios vietos ir kur ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo Minesotoje yra skirtingos.

Beveik 60% Minesotos gyvena Dvynių miestų metropolinėje zonoje. Tai sudaro Mineapolis, labiausiai tankus miestas Minesotoje, Sent Polio sostinė ir aplinkiniai pakraščiai.

Tiek Šventasis Paulius, tiek Mineapolis yra labai gyventi miestai, turintys nebrangias vidutines pardavimo kainas, kurios ir toliau didėja.

"Forbes" žurnalas taip pat pastaruoju metu "Mineapolis" paskelbė sveikuškiausiu Amerikos miestu, todėl labai gerai ieškoti nekilnojamojo turto pardavimo Minesotoje.

"Twin Cities" metropolinė teritorija yra tryliktoji didžiausia šalies metropolija. Be to, Minesotoje yra 17 miestų, kurių gyventojai viršija 50 000. Miesto "Twin Cities" priemiesčiuose, pvz., "Lakeville", gaunamos aukštos kokybės mokyklos, pastovi ir vis didėjanti būsto rinka.

Minnesota nekilnojamojo turto rinkoje 2018 m. Bus tęsiamas nuolatinis vidutinių pardavimo kainų augimas, tačiau reikės kovoti su atsargų ir akredityvų sumažėjimu, kurie atsiranda virš nacionalinio lygio. Pardavėjai gali mėgautis paklausos gausa ir tiekimo trūkumais.

  •  
    Harmonija: Minesotos miestas, pastatytas paladinas!

    Harmonija: Minesotos miestas, pastatytas paladinas! Noriu investuoti Bet kur? Noriu eiti ir gyventi užsienyje, bet kaip? Nustokite paklausti savęs šių klausimų! Jūsų sprendimas yra šiame trumpame straipsnyje. Tai tiesa, jums tereikia patogiai įsitaisyti ir ranką sau su rašiklį ir popieriaus užs ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 11641

Parduoda 2 miegamieji, Minnesota, Saint Paul, Saint Paul, Saint Paul

242,954.32EUR
Parduoda
2 miegamieji

50 m²
Apartement, pardavimas
UNAVAILABLE
Cod. 7036

Parduoda Daugiau nei 5 miegamieji, Minnesota, Minneapolis, Minneapolis, Minneapolis

155,490.77EUR
Parduoda
Daugiau nei 5 miegamieji

40 m²
Didelė studija, Art Deco stiliaus pastatas
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB